Apie mus

Nuo 2011 metų teikiame aukščiausios kokybės vėdinimo ir kondicionavimo sistemų įrengimo bei priežiūros paslaugas individualiems namams ir komercinėms įmonėms. Mūsų profesionali komanda siekia užtikrinti optimalų patalpų mikroklimatą, kuris atitiktų visus jūsų poreikius ir lūkesčius.

Mūsų platus tiekėjų tinklas užtikrina konkurencingas kainas ir individualiai pritaikytus sprendimus kiekvienam klientui. Bendradarbiaujame su pirmaujančiais gamintojais, todėl galime pasiūlyti patikimas, efektyvias ir ilgaamžes sistemas. Esame įsipareigoję nuolat tobulėti ir diegti naujausias technologijas, kad jūsų erdvės būtų ne tik komfortiškos, bet ir energetiškai efektyvios.

Pasirinkę mus, gausite ne tik profesionalią montavimo ir priežiūros paslaugą, bet ir draugišką bei suprantamą konsultaciją, kuri padės išsirinkti geriausią sprendimą jūsų namams ar verslui. Mes vertiname kiekvieną klientą ir siekiame, kad bendradarbiavimas būtų sklandus bei malonus.

Mūsų tikslas – sukurti sveikas ir patogias gyvenimo bei darbo sąlygas, todėl kiekvieną projektą įgyvendiname su didžiausiu atsidavimu ir atsakomybe. Pasitikėkite mūsų patirtimi ir profesionalumu – mes pasirūpinsime viskuo, kad jūs galėtumėte mėgautis tobulu patalpų klimatu.

a view of a building from the top of the stairs
a view of a building from the top of the stairs

600+

13

Metų patirtis

Patenkintų klientų

Kontatai

Adresas

Architektų g. 184, LT-04206, Vilnius

Darbo laikas

Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 18:00

+37065578545

Kontaktinis telefonas